O stronie www.kralka.pl

Strona www.kralka.pl powstała w maju 2002 roku, dziesięć lat przed Facebookiem, z myślą propagowania mojej działalności zawodowej.
Dla potrzeb awansu zawodowego nauczyciela, w 2004 roku, musiałem zebrać dane w formie elektronicznej. Aż się prosiło, żeby je opublikować. Później, nie było już takiej potrzeby, stąd nagły spadek mojej aktywności zawodowej na stronie.

Dla nabywców moich publikacji, którzy chcieli się o mnie czegoś dowiedzieć,  zobowiązany byłem kontynuować wpisy. Strona świetnie nadawała się także do komunikacji z uczniami i muzykami i dzielenia się plikami za pomocą własnej chmury.

W dobie darmowych i bardzo popularnych komunikatorów, social mediów i Google Drive, płatne utrzymywanie własnej domeny i hostingu zdaje się być bez sensu. Dla mnie jednak to cena pewnej niezależności.
W lipcu 2023 moja firma hostingowa zażądała zmiany MySQL i PHP na najnowszy, bo będę płacił dodatkowo. Trzeba było stronę przerobić, czego skutkiem jej nowa odsłona.

Nie wszystkie moje aktywności zawodowe znajdują tutaj miejsce – (prze)padł mi terabajtowy dysk z archiwum prac. Dziękuję za odwiedziny strony. Podziękowania i pozdrowienia dla wszystkich osób, z którymi miałem okazję współpracować.
Krzysztof Kralka. 2023.

© Strona nie będzie trwać wiecznie:) Proponuję, żebyście na pamiątkę skopiowali (wyłącznie do użytku osobistego) interesujące Was zdjęcia. Wszędzie, gdzie zdjęcia nie są podpisane, są zrobione z mojego aparatu, lub mam prawa do nich. Tam, gdzie są podpisane, zdjęcia należą do ich Autorów. Nie dotyczy zdjęć z zakładki „Fotografia i filmy” – te są zastrzeżone.